Warning: include(_include/_gtm-iframe): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/balancery.eu/public_html/balancery.eu/liftronic.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '_include/_gtm-iframe' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/html/balancery.eu/public_html/balancery.eu/liftronic.php on line 41
Balancery.eu

Elektronický balancér řada Liftronic:

Liftronic1

Průmyslové manipulátory série Liftronic.

Manipulační zařízení ze série Liftronic pro průmyslové podniky je vyspělé zařízení náležející do kategorie INDEVA (Intelligent Device for Handling).

ařízení INDEVA (nebo IAD – Intelligent Assist Devices) jsou elektronicky řízené balancéry pro ruční manipulaci s břemeny v různých konfiguracích pro dopravní linky, balicí zařízení, ve výrobních procesech, skladech, spedičních podnicích atd. Rozsáhlé zkušenosti a know-how v konstrukci a výrobě prostředků pro uchopení břemen jak ve formě standardního řešení, tak řešení šitého na míru umožňují manipulaci s břemeny všeho druhu ergonomickým a bezpečným způsobem.

Zařízení INDEVA umožňuje obsluze snadnou a tím i ergonomickou manipulaci s břemenem bez námahy pomocí rychlých, plynulých a vysoce přesných pohybů.

  • Max. nosnost: 320 kg
  • Max. pracovní poloměr: 4000 mm
  • Max. rychlost zdvihu: 0,6 metrů za vteřinu
  • Řízení: elektronicky
  • Napájení: 110/ 230 Volt A/C – 50/60 Hz
  • Max. příkon: 700 VA
  • Krytí: IP 54
  • Provozní teploty: 0° až 40° C
  • Hlučnost: 40 dB (A)
Liftronic
Liftronic


Aplikace Elektronický balancér Liftronic na SLOUPU s kloubovým ramenem


Liftronic

Liftronic

* Max. nosnost netto závisí na hmotnosti požadovaného prostředku k uchopení břemene a dobách pracovního cyklu (Duty Cycle). Zařízení je možné dodat s různými délkami ramen do max. 4 m a podle přání s libovolnou výškou sloupu. Viz tabulka vlastností kloubového ramena.Aplikace Elektronický balancér Liftronic pro STROPNÍ montáž nebo na kladkostrojovém vozíku v KOLEJNICOVÉM systému, s kloubovým ramenem.


Liftronic

Liftronic

* Max. nosnost netto závisí na hmotnosti požadovaného prostředku k uchopení břemene a dobách pracovního cyklu (Duty Cycle). Zařízení je možné dodat s různými délkami ramen do max. 4 m a podle přání s libovolnou výškou sloupu. Viz tabulka vlastností kloubového ramena.TECHNICKÁ DATA KLOUBOVÝCH RAMEN

Liftronic

Elektronický balancér Liftronic na pojízdných jeřábech

Liftronic

Liftronic

* Max. nosnost netto závisí na hmotnosti požadovaného prostředku k uchopení břemene a dobách pracovního cyklu (Duty Cycle).