Warning: include(_include/_gtm-iframe): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/balancery.eu/public_html/balancery.eu/liftruck.php on line 42

Warning: include(): Failed opening '_include/_gtm-iframe' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/html/balancery.eu/public_html/balancery.eu/liftruck.php on line 42
Balancery.eu

Elektronický balancér řada Liftruck:

Liftruck

Liftruck je paletizační vozík nebo vysokozdvižný vozík se zabudovaným elektronickým manipulačním zařízením.

Skládá se z vychystávače pro transport palet s cívkami, INDEVA Liftronic s kloubovým ramenem a orbitální hlavou pro manipulaci s cívkami.

Nezbytný pro textilní průmysl v odděleních tvarování, přádelnách a tkalcovnách k nakládání cívek příze o hmotnosti 35 – 40 kg na cívečnice až do výše 5 metrů.

Jediný pracovník může zvládnout sám celý pracovní cyklus, tedy transport palet s cívkami ze skladu až k cívečnici, naložení cívek na cívečnici s otočením o 90° i sběr obalů cívek a proložek v krabicích, neboť na stejném vysokozdvižném vozíku je prvek pro upevnění proložek.

Upínací trn umožňuje rychlé upnutí a uvolnění cívky; uvolnění je možné jen tehdy, když je cívka správně uložena na trnu cívečnice.

Elektronický balancér INDEVA garantuje plynulou, přesnou a rychlou manipulaci s cívkami.

Liftruck lze nasadit s použitím vakuového prostředku pro uchopení břemene i pro manipulaci s krabicem

  • Max. nosnost při zdvihání: 50 kg
  • Max. výška zdvihu: 3000 mm
  • Max. rychlost zdvihu 0,6 metrů za vteřinu
  • Řízení: elektronicky 24 voltů DC
  • Příkon: 700 VA

Provedení manipulačního zařízení s ochranou proti explozi ve shodě s normami ATEX je možné Bezpečnostní zařízení: při výpadku tlaku pomalé spuštění prostředku pro uchopení břemene na zem

Liftruck2
Liftruck3

Kloubové rameno Orbit-Arm®:Rameno se dvěma klouby, délka podle přání zákazníka.


Prostředek pro uchopení břemene s orbitální hlavou a rozpínacím trnem:vybavený přípravkem pro regulaci těžiště cívky a systémem pro rychlou výměnu s upínacím trnem pro uchopení cívek o vnitřních průměrech od 70 do 150 mm. Existuje možnost umístění vakuového prostředku pro uchopení břemene pro manipulaci s krabicemi.

Ovládací panel: s ukazatelem směru, ukazatelem stavu nabití baterie, volantem se servořízením, ovládací pákou pro řazení jízdy vpřed a vzad u vysokozdvižného vozíku, tlačítkem pro uzamčení a startovacím klíčkem.

Technická specifikace vysokozdvižného vozíkuExistuje možnost posouzení použití elektronického balancéru INDEVA LIFTRONIC na vysokozdvižném vozíku požadovaném nebo poskytnutém zákazníkem.